Medicínský reprezentant (PLZ, KV) IQM:1963

Tento inzerát již není aktivní

Pro významnou farmaceutickou společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici Medicínský Reprezentant Rx pro oblast Plzeńský a Karlovarský kraj.

Náplň práce:

  • péče o klienty společnosti - lékaři specialisté (KAR,INT, PED, GP) a částečně lékárny
  • podpora prodeje firemních produktů ve svěřeném regionu
  • sledování konkurenčních aktivit, reporting
  • organizace odborných seminářů

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání - zdravotnický, farmaceutický, přírodovědný směr výhodou
  • zkušenost na pozici reprezentanta ve farma alesp. 1-2 roky
  • výborné komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti
  • samostatný a proaktivní přístup k řešení úkolů, touhu po seberealizaci
  • chuť vzdělávat se a rozvíjet dál své dovednosti - uživatelské PC dovednosti
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zajímavou ale náročnou práci v příjemném kolektivu
  • zázemí a benefity zavedené farmaceutické společnosti
  • motivující finanční ohodnocení - fix + flexibilní složka s vazbou na dosažené výsledky
  • průběžné vzdělávání a možnost dalšího profesního růstu
  • služební automobil i k soukromému využití, mobilní telefon, IT

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV v ČJ a AJ s fotografií.
Do výběrového řízení mohou být zahrnuti pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky.

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová