Farmaceutický magistr/ asistent (PHA) IQM:2034

Pro našeho klienta provozujícího moderní lékárny v hledáme vhodné kandidátky na pozici Lékárník/ Lékárnice v regionu Praha.

Náplň práce:

  • péče o příchozí pacienty/klienty - odborná a obchodní práce
  • práce v lékárně za tárou i ve volném prodeji
  • poradenství v oblasti vydávaných léčiv, doplňků stravy, ad.
  • hlídání termínů expirace a cen, doplňování sortimentu, objednávky
  • spolupráce s lékárníkem, reporting vedoucímu lékárny

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání - farmacie
  • zkušenosti v oboru - znalost přípravy léčiv, zájem o problematiku léč. přípravků výhodou
  • pozitivní přístup a zájem o pacienta, vysoké pracovní nasazení, komunikativnost
  • základní PC dovednosti (elektronické objednávky)
  • komunikativní AJ, RJ výhodou
  • chuť dále se rozvíjet a vzdělávat v oboru, týmového ducha

Nabízíme:

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • zázemí moderní společnosti
  • široký prostor pro seberealizaci a odborný růst, možnost podílu na rozvoji firmy
  • možnost HPP zaměstnání i spolupráce na VPP (zkrácený úvazek i pro ženy na MD)
  • týden dovolené navíc

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová