Asistentka - fakturantka (PHA) IQM:2043

Tento inzerát již není aktivní

Pro našeho klienta, menší stabilní farmaceutickou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici samostatné asistentky - fakturantky.

Náplň práce:

  • komunikace s klinikami estetické medicíny, centrálou v Brně a regionálním zástupcem v Praze pro zajištění plynulého zásobování
  • vyřizování objednávek, příjem, balení a expedice zásilek
  • zodpovědnost za stav a doplňování příručního skladu implantátů
  • fakturace, práce s účetním systémem Pohoda
  • evidence externích konsignačních skladů, inventury
  • organizační zajištění kanceláře
  • asistentská podpora pro regionálního zástupce

Požadujeme:

  • min. SŠ ekonomické vzdělání
  • dobrá znalost účetního systému POhoda (nebo jiný)
  • cca 2 roky praxe na obdobné pozici - fakturace, logistika, zákaznický servis
  • MS Office - dobrá zanlost, AJ základy
  • spolehlivost, pečlivist, preciznost
  • samostatost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • zázemí a benefity zavedené farmaceutické společnosti - 5 týdnů dovolené, sick days
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zázemí farmaceutické firmy zaměřené na estetickou a plastickou chirurgii

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV v ČJ a AJ s fotografií.
Do výběrového řízení mohou být zahrnuti pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky.

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová