Finance and Controlling Manager (PHA) IQM:2050

Tento inzerát již není aktivní

Pro našeho klienta, společnost promující produkty v oblasti Rx i OTC léčiv, hledáme schopné marketéry na pozici Finance and Controlling Manager.

Náplň práce:

  • kompletní vedení oblasti finance, controlling, cash management
  • tvorba finančních předpovědí a výhledů, spolupodílení se na sestavování rozpočtu
  • řízení, analýza a kontrola nákladů, optimalizace procesů
  • kontrola KPIs a efektivního nastavení procesů
  • sestavování mesíčních, pololetních a ročních závěrek a reportů, vedení auditů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici cca 4 roky ve farmacii
  • zkušenost s finančními audity
  • znalost IFRS, zkušenost s koncernovou účetní uzávěrkou
  • analytické a logické schopnosti, business uvažování, kreativitu, samostatnost
  • výborná znalost MS Excel
  • znalost AJ

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • prostor pro odborný růst a další vzdělávání
  • zajímavý balíček benefitů

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV v ČJ a AJ s fotografií.
Do výběrového řízení mohou být zahrnuti pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky.

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová