Key Account Mngr. MD (Čechy) IQM:2054

Naším klientem je jdna z největších mezinárodních farmaceutikcých společností. Do jejího týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Key Account Manager MD.

Náplň práce:

  • pomoc při vyjednávání podmínek v nemocnicích, tvorba a udržování vztahů s lékaři a vedením nemocnic
  • podpora obchodních zástupců při vyjednávání cen, úhrad...
  • vyhodnocování úspěšných kampaní, implamentace strategií
  • realizace speciálních projektů, vyjednávání ohledně produktů
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme:

  • vzdělání VŠ (zdravotnictví, chemie, přírod. vědy, farmacie)
  • praxe na pozici KAM - farma nebo MD, zkušenost s vyjednáváním v nemocnicích
  • velmi dobrá znalost AJ
  • samostatnou, dynamickou, proaktivní osobnost, s vysokým pracovním nasazením, zaměř. na výsledky
  • výborné komunikační / přesvědčovací / vyjednávací / prodejní dovednosti
  • business uvažování, proklientskou orientaci, chuť věci měnit
  • PC dovednosti, ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zajímavou pozici zaměřenou na odbornou práci
  • široký balíček zavedené nadnárodní společnosti
  • kompetitivní ohodnocení s fixní a flexi složkou platu
  • firemní vůz k osobnímu použití, ICT vybavení

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová