Asistentka farmacie (PHA) IQM:2067 IQM:2067

Pro menší farmaceutickou společnost hledáme šikovného/šikovnou a spolehlivého/vou kandidáta/ tku na pozici Asistentka.

Náplň práce:

  • administrativní a organizační podpora chodu kanceláře
  • administrativní podpora ředitele
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • ad hoc úkoly

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka komunikativní
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
  • pečlivost, svědomitost a časovou flexibibilitu
  • velmi dorá znalost MS Office

Nabízíme:

  • příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • zázemí faramceutické společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová