Medical Science Liaison (PHA) IQM:2086

Pro našeho váženého klienta, mezinárodní originální farmaceutickou společnost se sídlem v Praze, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Medical Science Liaison.

Náplň práce:

  • Komunikace a upevňování vztahů s Key Opinion Leaders v oboru
  • Spolupráce s Product managery, zodpovědnost za správnost medicínských informací
  • Podpora salesu, školení obchodního týmu
  • Příprava podkladů pro účast firmy na odborných seminářích a konferencích apod.
  • Aktivní sledování sledování související legislativy

Požadujeme:

  • VŠ - (medicína, veterina, farmacie)
  • Zájem a motivace pro tuto práci
  • Znalost anglického jazyka
  • Znalost prostředí MS Office
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Samostatnost, proaktivní přístup, organizační schopnosti
  • Ochota cestovat po celé ČR

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní společnosti s atraktivním a známým portfoliem
  • Příjemní a vstřícný tým ostatních kolegů
  • Práci převážně v terénu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Velmi pestré zaměstnanecké benefity
  • Služební automobil, notebook, telefon

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová