Medicínský reprezentant Rx (PHA, sev.Č) IQM:2087

Pro tým, který promuje originální portfolio produktů v oblasti ARO, ORTO, ALERGO a GYNO hledáme vhodné kandidáty na pozici medicínského reprezentanta v regionu část Prahy, LB, část UL kraje.

Náplň práce:

  • propagace svěřeného portfolia lékařů specialistů
  • samostatné plánování návštěv a dalších aktivit
  • reporting o uskutečněných aktivitách a návštěvách
  • vyhledávání obchodních příležitostí

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obchodní pozici ve farmacii nebo FMCG
  • obchodní a analytické myšlení
  • časová flexibilita
  • bydliště v regionu
  • nástup ideálně ihned, případně dohodou

Nabízíme:

  • zázemí a benefity zavedené farmaceutické společnosti
  • motivující finanční ohodnocení - fix + flexibilní složka s vazbou na dosažené výsledky
  • průběžné vzdělávání a možnost dalšího profesního růstu
  • služební automobil i k soukromému využití, mobilní telefon, IT vybavení

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová