Key Account Manager Gastro (PHA) IQM:2095

Pro našeho klienta, nestátní zdravotnické zařízení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Key Account Managera se znalostí gastroenterologů.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za svěřený region
  • akvizice a udržování vztahu s lékaři gastroenterology
  • rozvoj obchodní strategie a úzká spolupráce s marketingem

Požadujeme:

  • VŠ/ SŠ vzdělání - zdravotnický, farmaceutický, přírodovědný směr výhodou
  • zkušenost na pozici reprezentanta ve farma výhodou
  • výborné komunikační a organizační schopnosti nutné
  • samostatný a proaktivní přístup k řešení úkolů, ochota hodně cestovat
  • chuť vzdělávat se a rozvíjet dál své dovednosti
  • AJ středně pokročilá, uživatelské PC dovednosti
  • ŘP sk. B aktivní řidič

Nabízíme:

  • balíček benefitů renomované farmaceutické firmy
  • podporu vzdělávání, nadstandardní ohodnocení
  • prostředí úspěšné rostoucí společnosti
  • firemní vůz, IT vybavení

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová