Junior Finanční Specialista (PHA) IQM:2125

Pro menší farmaceutickou společnost s mezinárodním působením hledáme vhodné kandidáty na pozici Juniorního Finančního Specialisty.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za controlling a výkaznictví účetnictví společnosti
  • vedení pokladny a bankovní operace
  • vyúčtování cestovních dokladů
  • spoluúčast při účetních uzávěrkách, příprava reportů

Požadujeme:

  • ideálně SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • alespoň rok zkušeností na obdobné pozici
  • analytické myšlení, samostatnost a zodpovědnost
  • AJ - hlavně čtená a psaná forma
  • zkušenosti s používáním účetních programů
  • excel

Nabízíme:

  • zázemí menší rodinné společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost učit se nové věci, rozvoj

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová