Logistic Manager (PHA) IQM:2135

Tento inzerát již není aktivní

Pro našeho stálého klienta, mezinárodní stabilní farmaceutickou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Logistic Manager.

Náplň práce:

  • koordinace skladů - správa zásob, zpracování prodejních reportů a sledování prodejů - zpracování prodejních reportů, evidence a kontrola faktur,
  • koordinace procesu zpracování reklamací - řízení zpětné logistiky a likvidace produktů - evidence reklamačního procesu, komunikace s distributory
  • nastavování speciálních cen pro distributory
  • zajištění zpětných bonusů do lékárenských řetězců
  • řízení procesu vzorků

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • anglický jazyk minimálně na úrovni B2
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • velmi dobrá práce s MS Office, především Excel
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • zkušenost se SAP
  • proaktivní myšlení
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • zaměření na detail a kvalitu odvedené práce

Nabízíme:

  • práci v rychle se rozvíjející společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost dalšího rozvoje a odborného růstu
  • široký balíček benefitů

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV v ČJ a AJ s fotografií.
Do výběrového řízení mohou být zahrnuti pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky.

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová