Local Drug Safety Manager (PHA) IQM:2143

Pro stabilní farmaceutickou společnost s originálními produkty v oblasti Rx i OTC hledáme uchazeče na pozici Local Drug Safety Manager.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za řízení farmakovigilance a udržování systémů, aktualizace dat
  • zajišťuje sběr dat a hlášení a nežádoucích účinků na základě právních předpisů
  • zodpovídá za komunikaci se státními úřady
  • odpovídá za screening nežádoucích účinků
  • spolupráce s ostatními odděleními - kontrola webových stránek
  • komunikace s příslušnými autoritami

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání medicínského, farmaceutického nebo přírodovědného směru
  • praxi na pozici v oddělení pharmacovigilance nebo regulatory - cca 2 roky
  • zkušenost z klinického hodnocení
  • AJ (slovem i písmem - odborné texty, komunikace se zahraničím)
  • orientaci v odpovídající legislativě
  • PC dovednosti(MS Office) na profesionální úrovni
  • preciznost a pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • bydliště v Praze a okolí

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • rozsáhlý balíček benefitů

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová