Lékárenský Reprezentant (HK, LB) IQM:2145

Pro renomovanou farmaceutickou společnost s významným postavením na trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pharmacy Representative pro oblast HK kraj, část LB a část STČ kraje.

Náplň práce:

  • péče o svěřený region - návštěvy lékáren
  • zodpovědnost za OTC portfolio.
  • aktivní promování vybraných přípravků společnosti
  • organizace odborných seminářů
  • reporting, administrativa

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost na obchodní pozici ve farmacii nebo v FMCG
  • výborné komunikační a organizační schopnosti nutné
  • samostatný a proaktivní přístup k řešení úkolů, ochota hodně cestovat
  • chuť vzdělávat se a rozvíjet dál své dovednosti
  • uživatelské PC dovednosti
  • ŘP sk. B aktivní řidič

Nabízíme:

  • zázemí a benefity zavedené farmaceutické společnosti
  • motivující finanční ohodnocení - fix + flexibilní složka s vazbou na dosažené výsledky
  • průběžné vzdělávání a možnost dalšího profesního růstu
  • služební automobil i k soukromému využití, mobilní telefon, IT

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová