Brand and Digital marketing specialist (PHA) IQM:2159

Pro našeho klienta, menší originální farmaceutickou společnost promující produkty převážně v oblasti OTC léčiv, hledáme schopné adepty na pozici Brand and Digital marketing specialist.

Náplň práce:

  • spoluvytváření kompletních marketingových plánů
  • monitoring a analýzy trhu, spolupráce na novaci produktů
  • koordinace reklamních a marketingových materiálů
  • správa sociálních sítí
  • vyhledávání nových tržních příležitostí, realizace a vyhodnocení úspěšnosti kampaní
  • úzká spolupráce s obchodním týmem

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici cca 3 roky ve farmacii, FMCG nebo kosmetice
  • zkušenost s přípravou ATL a BTL kampaní
  • analytické schopnosti, business uvažování, vysoké pracovní nasazení
  • kreativitu, manažerské dovednosti, týmového ducha, chuť dále se rozvíjet
  • pokročilou znalost AJ

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • prostor pro odborný růst a další vzdělávání
  • zajímavý balíček benefitů
  • smlouva na dobu určitou - zástup za MD

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová