Office Asisstant (PHA) IQM:2169

Pro menší originální farmaceutickou společnost s portfoliem produktů zaměřených na lékaře i na lékárny. Hledáme vhodné adepty na pozici Office Assistant na částečný úvazek.

Náplň práce:

  • administrativní práce ve farmaceutické společnosti
  • práce s různými databázemi a interními systémy
  • komunikace s dodavateli v AJ
  • správa pošty

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, student VŠ( ideálně ekonomické zaměření)
  • znalost anglického jazyka
  • časová flexibilita - možnost docházet do kanceláře alespoň 3 krát týdně
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • velmi dobrá znalost MS Office - excel, word, powerpoint...

Nabízíme:

  • příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • zázemí farmaceutické společnosti - možnost dlouhodobé spolupráce DPP/DPČ
  • odpovídající platové ohodnocení
  • využití AJ

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová