Regulatory Affairs Manager (PHA) IQM:2184

Pro českou farmaceutickou společnost působící v oblasti distribuce léčiv a zdravotnických prostředků hledáme vhodného adepta/adeptku na pozici Regulatory Affairs Manager.

Náplň práce:

  • odpovědnost za hladký průběh registračních řízení - podání žádosti, změny v registracích apod.
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • komunikace se zástupci autorit (SUKL, EMEA)
  • zodpovědnost za pharmacovigilanci

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání medicínského, farmaceutického nebo přírodovědného směru
  • praxi na pozici v Regulatory Affairs (alespoň 2 roky)
  • velmi dobrý AJ
  • orientaci v odpovídající legislativě
  • PC dovednosti (MS Office) na profesionální úrovni
  • preciznost a pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • bydliště v Praze a okolí

Nabízíme:

  • menší stabilní pracovní kolektiv
  • zajímavé platové ohodnocení
  • benefity zavedené farm. společnosti
  • ICT vybavení

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová