Lékárník asistent / Farmaceutický asistent (PHA/MB/UNH) IQM:2251

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozice "Lékárník asistent / Farmaceutický asistent" - Praha, Mladá Boleslav, Unhošť.

Náplň práce:

  • Expedice léků na předpis
  • Volný prodej
  • Poskytování odborného poradenství zákazníkům
  • Podílení se na objednávání sortimentu lékárny
  • Pracovní doba PHA: pondělí – neděle (09:00 – 21:00)
  • Pracovní doba MB: bez víkendů (pondělí – pátek, 08:00 – 16:00)
  • Pracpvní doba UNH: bez víkendů (pondělí – pátek, 09:00 – 17:00

Požadujeme:

  • Lékárník asistent - Vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie (praxe v oboru velkou výhodou).
  • Farmaceutický asistent - Min. SŠ vzdělání v oboru farmaceutický asistent (praxe v oboru velkou výhodou).
  • Schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Samostatnost a aktivní přístup
  • Přirozenou schopnost a chuť komunikovat
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Český jazyk C1

Nabízíme:

  • Tradiční způsob lékárenské péče – „neprodáváte“, s pacienty jejich potřeby konzultujete.
  • Neprovádíte záměny a nenutíte pacientům produkty, o které nemají zájem (naše lékárny nemají negativní listy).
  • Můžete pracovat v soukromé firmě s dlouholetou tradicí v oboru farmacie, která se dále rozvíjí.
  • Dostanete prostor pro seberealizaci a podporu dalšího vzdělávání.
  • Moderně zařízenou lékárnu s přátelským prostředím a rodinnou atmosférou.
  • Nezajišťujete administrativní a provozní činnosti, o ty se postará provozní lékárny. Nadstandardní finanční ohodnocení.
  • Příspěvek na pracovní oděv.
  • Slevu na zaměstnanecké nákupy.
  • Příspěvek na členství v ČLnK.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na penzijní / životní pojištění (Lékárník asistent PHA)
  • Multisport kartu (zaměstnanecká spoluúčast jen 240,- Kč)- (Lékárník asistent/Farmaceutický asistent PHA, MB)

Kontaktní osoba:
Bc. Jakub Šulc