Medicínský Reprezentant (BRNO/ZL/OL) IQM:2254

Pro našeho klienta, který se specializuje na aktivní účinné látky z čistě přírodních zdrojů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Medicínského Reprezentanta pro oblast Brno a okolí.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za plnění obchodních cílů v daném regionu
  • Zodpovědnost za budování vztahů s odborníky
  • Návštěvy odborných lékařů a lékáren
  • Organizace a vedení seminářů
  • Účast na odborných akcích

Požadujeme:

  • Min. SŠ/VŠ v oblasti přírodních věd výhodou nikoliv podmínkou
  • Předchozí zkušenosti na pozici Medicínského reprezentanta
  • Vytříbené komunikační a prodejní dovednosti
  • Schopnost samostatně se rozhodovat
  • Zodpovědnost, spolehlivost, důvěryhodnost, empatii, otevřenost a pozitivní přístup

Nabízíme:

  • Stanete se součástí týmu dynamicky se rozvíjející farmaceutické společnosti, která přináší inovace v oblasti lidského zdraví
  • Získáte velmi zajímavé mzdové i bonusové ohodnocení
  • V případě potřeby využijete 3 Sick Days
  • Odpočinete si 5 týdnů v rámci dovolené
  • Budete jezdit firemním vozem i za soukromými účely
  • IT vybavení, mobilní telefon a vstupní školní je samozřejmostí

Kontaktní osoba:
Bc. Jakub Šulc