Vice-general manager (PHA) IQM:2258

Pro našeho klienta, významnou farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Vice-general manager.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za finanční výsledky společnosti a celkové fungování jednotlivých oddělení
  • vedení týmu
  • budování a udržování dobrých vztahů s klienty
  • komunikace s autoritami ČR (SÚKL, MZd ČR, VZP, SZPI, a další)
  • vytváření a analýza odborné dokumentace
  • aktivní účast na konferencích

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • znalosti z ekonomické, právní a technické oblasti
  • znalosti z oblasti zdravotnictví podmínkou
  • zkušenosti s vedením lidí podmínkou
  • předchozí zkušenosti z oblasti farmacie výhodou
  • zkušenosti s vytvářením dokumentace (smlouvy apod.)
  • Aj na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení + po zapracování kvartální odměny
  • pracovní pozici s mimořádnou perspektivou
  • telefon
  • důchodové připojištění
  • příspěvek na stravu

Kontaktní osoba:
Bc. Jakub Šulc