Medicínský Reprezentant (PHA a okolí) IQM:2301

Pro společnost Akacia hledáme vhodné kandidáty na pozici Medicínský Reprezentant v regionu Praha a okolí (PHA-VÝCH) nebo (PHA-ZÁP) .

Náplň práce:

  • navštěvování lékařů - ped, gyno, gastro...a lékáren
  • poskytování odborných rad a informací
  • budování a udržování dobrých pracovních vztahů s klienty
  • účast na odborných konferencích a školeních

Požadujeme:

  • VŠ případně SŠ v oboru zdravotnictví, farmacie nebo příbuzných oborů (i absolventi) - zdravotní sestry výhodou
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • kreativitu, flexibilitu, samostatnost
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • zkušenosti s PC, Word, Excel, PowerPoint, Interne

Nabízíme:

  • odborné školení
  • fixní mzdu + odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • služební automobil, mobilní telefon a notebook
  • dynamickou a samostatnou práci
  • práci v příjemném kolektivu

Kontaktní osoba:
Bc. Jakub Šulc