QPR Specialist (PHA) IQM:2302

Pro farmaceutickou společnost zaměřenou na distribuci léčiv hledáme do Regulatory týmu vhodné kandidáty na pozici QPR Specialist.

Náplň práce:

  • Klíčová role v řízení systému kvality distribuce léčiv (SDP) a zdravotnických prostředků
  • Zajištění rizik SDP u stávajících a nových dodavatelů, zákazníků a spolupracujících třetích stran
  • Schvalování návrhů či vydávání pokynů ke stahování a propouštění přípravků do distribuce či řešení reklamací
  • Školení kolegů či partnerů zapojených do distribučních aktivit společnosti
  • Zajištění legislativních povinností MAHa v hraniční oblasti výroby léčiv a zabezpečení kvality souvisejících procesů v jiných odděleních společnosti
  • Komunikace se státními autoritami či kompetentními osobami třetích stran, tvoření či aktualizace řízené dokumentace, vedení či účast na auditech
  • Reporting

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání â€â€ś farmacie, medicína, přírodní vědy
  • Zkušenosti v oblasti SDP, ideálně na pozici QP-SDP
  • Vysokou míru schopnosti plánovat a řídit procesy (projektový management)
  • Vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Pozitivní přístup a nasazení
  • Ochotu cestovat na Slovensko (i dále â€â€ś vzácně)

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Kontinuální profesní a osobní rozvoj.
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days, homeoffice, telefon, notebook
  • Možnost se aktivně podílet svými schopnostmi na rozvoji firmy
  • Příjemné pracovní prostředí, pohodový kolektiv a profesionální přístup
  • Možnost profesního růstu

Kontaktní osoba:
Bc. Jakub Šulc