Business Development Manager (PHA) IQM:2303

Aktuálně hledáme vhodného kandidáta / vhodnou kandidátku na pozici Business Development Manager. Konkrétně pro oblast léčiv, zdravotnických prostředků a doplňků stravy.

Náplň práce:

  • vyhledáváí nových obchodních příležitostí
  • vyhodnocování výsledků
  • strategické plánování portfolia produktů
  • jednání s obchodními partnery - dodavateli a výrobci
  • identifikace vhodných produktů a jejich obchodní a finanční vyhodnocení
  • udržování a rozvíjení spolupráce se stávajícími obchodními partnery

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání - nejlépe v oboru farmacie, medicíny nebo přírodovědy
  • předchozí obchodní zkušenosti ve farmacii, ideálně v marketingu
  • rámcová orientace v market access (regulatory, ceny a úhrady) v ČR, příp. SK
  • schopnost strategického plánování a optimalizace produktového portfolia
  • schopnost analytické práce s daty a jejich interpretace pro praxi
  • pozitivní a proaktivní přístup
  • komunikační a vyjednávací dovednosti
  • velmi dobrá znalost obchodní AJ na úrovni C1

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • aktivně se podílet svými schopnostmi na rozvoji firmy
  • kontinuální profesní a osobní rozvoj
  • příjemné pracovní prostředí, pohodový kolektiv a profesionální přístup
  • firemní benefity: 5 týdnů dovolené, 3 sick days, home office, telefon, notebook

Kontaktní osoba:
Bc. Jakub Šulc