Konzultant Prodeje (PHA) IQM:1980

Tento inzerát již není aktivní

Pro našeho klienta, expandující farmaceutickou společnost, hledáme vhodné kandidáty / kandidátky na pozici Konzultant prodeje.

Náplň práce:

  • telefonický prodej produktů do lékáren
  • budování dlouhodobého vztahu s klienty
  • akvizice nových klientů
  • kontrola a průběh objednávek
  • administrativa

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • výborné komunikační a prezenční dovednosti
  • vynikající prodejní a argumentační schopnosti
  • zájem o aktivní prodej
  • výborné vyjadřovací schopnosti a znalost spisovné češtiny
  • zkušenost z telefonického prodeje výhodou
  • pracovitost, svědomitost, pečlivost
  • uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

  • férové jednání
  • příjemné pracovní prostředí
  • schopným možnost rychlého růstu ve firmě
  • zaučení a podporu
  • pracoviště Praha 9, u stanice metra
  • nástup možný ihned

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV v ČJ a AJ s fotografií.
Do výběrového řízení mohou být zahrnuti pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky.

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová