Asistentka (PHA) IQM:1998

Do menšího týmu velmi příjemné společnosti s farmaceutickými produkty, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici asistent/asistentka.

Náplň práce:

  • administrativní podpora v kanceláři, správa pošty
  • práce v terénu â€â€ś kontakt s úřady, apod.
  • pomoc při správě vozového parku, organizační činnost
  • práce na počítači, s databázovou aplikací, ad.
  • plnění operativních úkolů (ubytování, letenky, jízdenky, zajištění kancelářských potřeb)
  • zajišťování administrativní agendy - kontrola docházky, správa pošty

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání (VŠ výhodou)
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost anglického jazyka (Business English)
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • samostatnost, loajalita, důslednost, vysoké pracovní nasazení
  • pečlivost, svědomitost, řidičský průkaz skupiny B- aktivní řidič
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • příjemný kolektiv a pracovní prostředí na Praze 9
  • stabilní zázemí, prostor pro seberealizaci
  • odpovídající platové ohodnocení
  • práce jak na plný tak i částečný úvazek

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová