Medical Representative Rx (UL, STČ) IQM:2137

Tento inzerát již není aktivní

Pro našeho klienta společnost s originálním i generickým portfoliem produktů. Hledáme vhodného adepta na pozici medicínského reprezentanta v regionu: Děčín, Chomutov, Kladno, Litoměřice, Louny, Most, Rakovník, Teplice, Ústí nad Labem.

Náplň práce:

  • pravidelné návštěvy klientů v regionu s cílem zajištění plnění prodejního plánu
  • podpora prodeje originálních i generických produktů u klientů
  • udržování a rozvíjení vztahů s klienty
  • vyhledávání nových klientů a nových přístupů k rozšiřování trhu pro daný produkt
  • příprava seminářů pro odbornou veřejnost

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitou
  • předchozí praxi na pozici Medicínského reprezentanta minimálně 2 roky
  • zkušenost s prodejem léků u očních lékařů, gynekologů a ortopedů výhodou
  • obchodní a argumentační dovednosti na vysoké úrovni
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost, motivaci, flexibilitu, ochotu cestovat
  • uživatelskou znalost práce s PC
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • zázemí zavedené společnosti
  • široký balíček benefitů

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV v ČJ a AJ s fotografií.
Do výběrového řízení mohou být zahrnuti pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky.

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Neumannová