Farmaceutický Reprezentant OTC pro SEVERNÍ ČECHY IQM:2267

Pro našeho významného klienta - evropskou farmaceutickou společnost, hledáme kandidáty a kandidátky na pozici Farmaceutický Reprezentant OTC v regionu severní Čechy.

Náplň práce:

  • profesionální reprezentace společnosti
  • plnění prodejních cílů a navyšování podílů na lékárenském trhu
  • implementace marketingových a obchodních strategií
  • návštěvy a péče o vybrané zákazníky podle strategie firmy
  • účast na seminářích a kongresech
  • dodržování vnitrofiremních pravidel

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání
  • předchozí zkušenost s portfoliem OTC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • základní znalost AJ
  • obchodní, komunikační a vyjednávací dovednosti
  • schopnost logického a analytického myšlení
  • časovou flexibilitu, ochotu denně cestovat
  • zájem o další vzdělávání a rozvoj
  • uživatelské znalosti Microsoft Office, Internet

Nabízíme:

  • práci v mezinárodní společnosti s kvalitním produktovým portfoliem
  • pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • motivační bonusový systém - v případě plnění plánu nadstandardní příjem
  • 5 týdnů dovolené
  • automobil i k soukromému využití, notebook, mobilní telefon

Kontaktní osoba:
Bc. Jakub Šulc