Vedoucí lékárny (OP) IQM:2232

Pro našeho klienta provozujícího moderní lékárny v hledáme vhodné kandidátky na pozici vedoucí lékárny pro lékárnu v Opavě.

Náplň práce:

  • péče o příchozí pacienty/klienty - odborná a obchodní práce
  • práce v lékárně za tárou
  • poradenství v oblasti vydávaných léči
  • hlídání termínů expirace a cen, objednávání zboží, administrativa
  • vedení lékárny

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání odpovídajícího směru
  • zkušenosti v oboru
  • pozitivní přístup a zájem o pacienta, vysoké pracovní nasazení, komunikativnost
  • základní PC dovednosti (elektronické objednávky)
  • chuť dále se rozvíjet a vzdělávat v oboru, týmového ducha, trestní bezúhonnosti

Nabízíme:

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • zázemí moderní společnosti
  • široký prostor pro seberealizaci a odborný růst, možnost podílu na rozvoji firmy
  • týden dovolené navíc

Kontaktní osoba:
Bc. Jakub Šulc