Lékárenský Reprezentant (PHA-západní Čhechy) IQM:2272

Pro menší originální farmaceutickou společnost se stabilním týmem, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pharmacy Representative pro oblast Praha 1,2,3,5, Kladno, Příbram, Rakovník, Strakonice, Klatovy, Plzeň,Domažlice, Beroun, Prachatice.

Náplň práce:

  • péče o svěřený region - návštěvy lékáren, lékařů
  • zodpovědnost za OTC portfolio, doplňky stravy
  • aktivní promování vybraných přípravků společnosti
  • organizace odborných seminářů
  • reporting, administrativa

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost na obchodní pozici ve farmacii nebo v FMCG
  • výborné komunikační a organizační schopnosti nutné
  • samostatný a proaktivní přístup k řešení úkolů, ochota hodně cestovat
  • chuť vzdělávat se a rozvíjet dál své dovednosti
  • uživatelské PC dovednosti
  • ŘP sk. B aktivní řidič

Nabízíme:

  • zázemí a benefity zavedené farmaceutické společnosti
  • motivující finanční ohodnocení - fix + flexibilní složka s vazbou na dosažené výsledky
  • průběžné vzdělávání a možnost dalšího profesního růstu
  • služební automobil i k soukromému využití, mobilní telefon, IT

Kontaktní osoba:
Bc. Jakub Šulc