Asistentka - možnost zkráceného úvazku IQM:2295

Tento inzerát již není aktivní

Pro rodinnou farmaceutickou společnost s portfoliem zdravotnických prostředků hledáme vhodnou kandidátku na pozici Asistentka.

Náplň práce:

  • Zajištění chodu kanceláře
  • Zodpovědnost za zpracovávání objednávek a faktur
  • Přebírání pošty
  • Zajišťování meetingů, sjednávání schůzek, vedení elektronického diáře
  • Odpovědnost za zpracování podkladů měsíčního vyúčtování, knihy jízd…

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Předchozí zkušenosti na pozici asistentka (min. 2 roky)
  • Aj â€â€ś středně pokročilá
  • Velmi dobrou znalost MS Office
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti Možnost zkráceného úvazku (HPP8/HPP6) 4 týdny dovolené Příspěvek na stravu

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV v ČJ a AJ s fotografií.
Do výběrového řízení mohou být zahrnuti pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky.

Kontaktní osoba:
Bc. Jakub Šulc