Portfolio Managar IQM:2296

Pro farmaceutickou společnost se zaměřením na distribuci a propagaci léčiv, zdravotnických prostředků a doplňků stravy hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici PORTFOLIO MANAGER.

Náplň práce:

  • Strategickém řízení a optimalizace portfolia svěřených produktů
  • Příprava obchodních produktových plánů, marketingové strategie a její realizace
  • Analýza a monitorování trendů a konkurence
  • Budování a udržování vztahů s klíčovými odborníky
  • Identifikace nových obchodních příležitostí, hledání nových přípravků a příprava strategie jejich uvedení na trh

Požadujeme:

  • VŠ v oboru medicíny, farmacie, přírodních věd nebo managementu.
  • Zkušeností na pozici produktového manažera nebo obdobné role v marketingu
  • Schopnost strategického plánování a optimalizace produktového portfolia
  • Schopnost analytické práce s daty a jejich interpretace pro praxi
  • Schopnost identifikovat a vyhodnocovat nové obchodní příležitosti
  • Znalost farmaceutického trhu a jeho regulací
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Pozitivní přístup a schopnost pracovat s nasazením Vysoká míra samostatnosti Proaktivní přístup k řešení Úroveň angličtiny C1

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, automobil, telefon, notebook
  • Zajímavé platové ohodnocení a motivační bonusový program
  • Možnost se aktivně podílet svými schopnostmi na rozvoji firmy
  • Kontinuální profesní a osobní rozvoj
  • Příjemné pracovní prostředí, pohodový kolektiv a profesionální přístu

Kontaktní osoba:
Bc. Jakub Šulc