Commercial Managr (PHA) IQM:2297

Tento inzerát již není aktivní

Pro farmaceutickou společnost se zaměřením na distribuci a propagaci léčiv, zdravotnických prostředků a doplňků stravy hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Commercial Manager.

Náplň práce:

  • Řízení a rozvoj obchodní divize
  • Plnění obchodních cílů dané divize
  • Identifikace nových obchodních příležitostí
  • Plánování a realizace prodejní a marketingové strategie
  • Řízení efektivity investic (finančních i personálních)
  • Vyjednávání s obchodními partnery
  • Spolupráce s dalšími odděleními napříč firmou (marketing, business development, finance, logistika a regulatory)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru farmacie, přírodovědy nebo management
  • Minimálně dva roky zkušeností s vedením a rozvojem týmu reprezentantů ve farmaceutické firmě
  • Schopnost vedení a motivace manažerů a reprezentantů
  • Analytický přístup k plánování a strategickému myšlení
  • Zkušenosti s odpovědností za implementaci prodejní a marketingové strategie
  • Rozhodovací dovednosti
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Pozitivní přístup a schopnost pracovat s nasazením

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení a motivační bonusy
  • 5 týdnů dovolené, automobil, telefon, notebook.
  • Příležitost k vedení a rozvoji obchodní jednotky
  • Možnost se aktivně podílet svými schopnostmi na rozvoji firmy
  • Kontinuální profesní a osobní rozvoj
  • Příjemné pracovní prostředí, pohodový kolektiv a profesionální přístup

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV v ČJ a AJ s fotografií.
Do výběrového řízení mohou být zahrnuti pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky.

Kontaktní osoba:
Bc. Jakub Šulc