Project Manager (PHA) IQM:2305

Pro mezinárodní farmaceutickou originální společnost hledáme vhodné adepty/adeptky na pozici Project Manager (Rx, OTC, doplňky stravy a zdravotnické prostředky)

Náplň práce:

  • Vypracovávání a udržování podrobných plánů projektu, včetně časových plánů a rozpočtů
  • Identifikace a řízení rizik projektu a poskytování proaktivních řešení v případě potřeby
  • Sledování výsledků a milníků projektu, zajištění, že jsou dokončeny včas a splňují standardy kvality
  • Monitorování farmaceutického trhu z hlediska zavádění nových léčivých přípravků
  • Sledování projektových výdajů a poskytování pravidelných aktualizací rozpočtu manažerskému týmu
  • Příprava obchodních případů pro návrhy nových produktů za účelem jejich prezentace a schválení
  • Příprava a zpracování reportů a analýz

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání / VŠ
  • 2-3 roky zkušeností z oblasti zdraví
  • Předchozí zkušenost s řízením projektů
  • Analytické myšlení
  • Pokročilou znalost Excelu
  • Spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • Fixní mzda + velmi zajímavé roční bonusy
  • Možnost využití firemního automobilu
  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Kontaktní osoba:
Bc. Jakub Šulc